elektrownie

Inwestuj i zarabiaj!

Jako generalny wykonawca prowadzimy dla inwestorów proces budowy elektrowni fotowoltaicznych od „A do Z”. Dzięki naszemu kilkuletniemu doświadczeniu w prowadzeniu dużych inwestycji, zapewniamy specjalistów z uprawnieniami do prowadzenia działań na każdym etapie – od analizy możliwości, poprzez pełną dokumentację techniczną, doradztwo w zakresie pozyskania finansowania, uzyskiwanie pozwoleń budowlanych, montaż instalacji, nadzór budowy, podłączenie do sieci po serwis i monitoring z nadzorem nad eksploatacją stacji transformatorowej wraz z przyłączeniem. Jako generalny wykonawca posiadamy certyfikaty i aktualną polisę OC w zakresie prowadzonej działalności.

NIEZAWODNE I SPRAWDZONE URZĄDZENIA

Budowane przez nas elektrownie posiadają bezpośrednie gwarancje producentów na urządzenia i komponenty. Wybieramy produkty wyłącznie od sprawdzonych i wiarygodnych producentów, gwarantujących dobrą jakość i sprawny serwis. Zamawiamy komponenty do instalacji wyłącznie bezpośrednio od producentów, skracając czas i zmniejszając koszty dostaw. T&T Proenergy, jako firma zajmująca się od 9 lat profesjonalnym projektowaniem i wykonywaniem od mikroinstalacji do elektrowni fotowoltaicznych, udziela gwarancji 5 lat na poprawne działanie instalacji.

Timeline

odbiór budowy

utrzymujemy plac budowy do momentu podłączania do sieci. Wyręczymy Cię ze wszelkich formalności!

24/7 serwis

Zapewniamy monitoring Twojej elektrowni oraz serwis do 2 dni roboczych. Nie zostawimy Cię!

5 lat gwarancji

elektrownia przez nas wybudowana posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz sprawne działanie wszystkich podzespołów

do 15 lat gwarancji

dzięki niezawodnemu działaniu, nasze inwertery posiadają długoterminową gwarancję

do 20 lat gwarancji

nasze panele gwarantują moc modułu do 80% sprawności, oraz na produkt do 20 lat

64-100 LESZNO
GEODETÓW 1
POKOJE C102-C104

00-105 WARSZAWA
TWARDA 4 (Cosmopolitan)

+48 515 751 334
biuro@ttproenergy.pl

©  2019 T&T Proenergy Sp. z o.o.

Serwis używa cookies aby zapamiętać sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.