mikroinstalacje

Zamień rachunek za prąd na ratę kredytu!

Zobacz jak szybko możesz zostać producentem prądu i oszczędzać na rachunkach. Wykonaj pierwszy krok na tej drodze, my wykonamy wszystkie pozostałe!

Zadzwoń do przedstawiciela naszej firmy. przygotuj rachunki za prąd z całego roku i informacje o dachu Twojego domu.  Obliczymy zużycie i sprawdzimy, jak można najlepiej rozplanować instalację na dachu. Przygotujemy projekt na podstawie precyzyjnych wyliczeń, by instalacja była w sam raz. Zapłacisz za nią raz, a będziesz korzystać wiele lat, zależy nam na tym, byś był z niej zadowolony. W umowie wskażemy Ci długie okresy gwarancji producentów. od 8 lat Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych urządzeniach i materiałach, sprowadzanych bezpośrednio od światowych producentów, których jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami.

 

Przygotujemy dla Ciebie zgłoszenie do zakładu energetycznego, aby ten na swój koszt mógł wymienić licznik na dwukierunkowy. Dzięki temu będziesz mógł przekazywać swój prąd do sieci. Prąd, którego nie wykorzystasz od razu, możesz „przechowywać” w sieci przez rok, odbierając wtedy, kiedy potrzebujesz go więcej. Wysyłając do sieci 1 kW, odbierasz 0,8 kW, masz to gwarantowane przez zakład energetyczny na 15 lat. Masz podgląd online na pracę Twojej instalacji. My również – dzięki temu możemy błyskawicznie sprawdzić, czy wszystko działa tak jak powinno i w razie potrzeby wysłać serwisanta. Możesz też śmiało dzwonić do naszego biura obsługi klienta – chętnie odpowiemy na każde pytanie.

24/7 serwis

po montażu nie zostawimy Cię! Zapewniamy serwis oraz dojazd do 2 dni roboczych

5 lat gwarancji

instalacja przez nas wykonana posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz niezawodne działanie

do 15 lat gwarancji

dzięki niezawodnemu działaniu, nasze inwertery posiadają długoterminową gwarancję

do 20 lat gwarancji

nasze panele posiadają gwarancje do 20 lat na produkt oraz do 80% mocy modułu

Serwis używa cookies aby zapamiętać sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.

64-100 LESZNO
GEODETÓW 1
POKOJE C102-C104

00-105 WARSZAWA
TWARDA 4 (Cosmopolitan)

+48 515 751 334
biuro@ttproenergy.pl

©  2019 T&T Proenergy Sp. z o.o.