Kilka słów o naszej firmie

Od 7 lat testujemy sprawność urządzeń fotowoltaicznych, sami jesteśmy użytkownikami testowej instalacji w Lesznie, na podstawie której wiele banków w Polsce szacowało ryzyko i przychód oraz zasadność przygotowania kredytów bankowych.

Nasza firma od paru lat bierze czynnie udział w konferencjach, które przedstawiają możliwości, rozwój i korzyści jakie wynikają z montażu mikroinstalacji, oraz elektrowni fotowoltaicznych na konferencjach, targach "Greenpower" i „Poleko” w Poznaniu, braliśmy również udział w konsultacjach do Ustawy OZE na etapie prac Sejmowych oraz w późniejszym czasie przy nowelizacji ustawy. Jako eksperci uczestniczyliśmy także nad procedowaniem Ustawy na Senackiej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi w dniu 28.01.2015r.

Ponadto...

Prezes zarządu Roman Tabaka jest prekursorem nowych rozwiązań technologicznych w regionie leszczyńskim. Elektronik, konstruktor, w roku 1993 założył w Lesznie lokalne radio Elka. Na początku roku 2000 zbudował pierwszą w Polsce bezprzewodową sieć internetową PRONET, która w Lesznie i okolicy dostarcza Internet do ok. 3 tysięcy klientów. Jego doświadczenie, ambicje i konsekwentne działanie dają pełną gwarancję w nowych projektach.

Obrazek

Nasza firma przeprowadza klientów przez wszystkie etapy budowy małych i dużych elektrowni fotowoltaicznych oferując:

 • Kompleksową obsługę inwestorską,
 • Dobór optymalnych parametrów instalacji,
 • Przygotowanie wniosków WZ i wniosków o przyłączenie,
 • Przygotowanie wniosków o wydanie decyzji środowiskowych,
 • Przygotowanie wniosków o pozwolenie na budowę,
 • Projektowanie i budowę przyłącza,
 • Przygotowanie projektów koncepcyjnych do wniosków o dotację dla mikroinstalacji,
 • Budowę mikroinstalacji do 40 kW,
 • Budowę małych i dużych elektrowni,
 • Nadzór budowy instalacji,
 • Doradztwo w zakresie finansowania inwestycji,
 • Pomoc w uzyskaniu dotacji i kredytów,
 • Serwis.

Energia słoneczna ma sens!

Technologia pozyskiwania energii słonecznej okazała się nie tylko najskuteczniejszą alternatywą energetyczną, ale także opłacalną i niezawodną inwestycją. Właściciele budynków, którzy decydują się na przejście na “zieloną energię”, nie tylko stają się producentami czystej energii, ale także przyczyniają się do oszczędności w wysokości tysięcy złotych przez cały okres eksploatacji instalacji fotowoltaicznej.

Każdego miesiąca mieszkańcy tracą pieniądze na rachunkach za energię elektryczną. Inwestowanie w energię słoneczną daje kontrolę nad kosztami energii, a gdy system zostanie spłacony, energia staje się darmowa przez następne 20 lub więcej lat!

T&T Proenergy stało się wiodąca firmą zajmującą się dostarczaniem klientom urządzeń, które pozwalają produkować energią słoneczną. Kierujemy się określonymi wartościami i pracujemy nad osiągnięciem celów, by móc kształtować ekologiczne środowisko, a zarazem zwiększyć efektywność energetyczną oraz udział odnawialnych źródeł energii.   


Misja naszej firmy

to wspieranie rozwoju fotowoltaiki na obszarze całego kraju. Naszym głównym celem jest generowanie zysku dla inwestorów oraz rozwój naszych pracowników, doradców oraz społeczności, w której działamy. Stawiamy na kontakt z klientem oraz partnerstwo. 

Obrazek
Obrazek

Naszymi wartościami są:
Integralność. Bezpieczeństwo. Innowacja. Zrównoważony rozwój. Praca w zespole. Podejście przedsiębiorcze. Szacunek

Wspólnie zapewnijmy lepszą przyszłość - sobie oraz przyszłym pokoleniom! Zmniejszymy poziom zanieczyszczeń - oddychając świeżym powietrzem, równocześnie czerpiąc z tego korzyści finansowe!