SAJ Electric Solar Inverter

Obrazek

Firma SAJ posiada 16 oddziałów i 50 centrów usługowych w Chinach, sieć serwisową w Belgii, Brazylii, Danii, Indiach, Wielkiej Brytanii oraz w Polsce. Dotychczas zamontowano ponad 500.000 inwerterów na całym świecie.
Spółka SAJ została nagrodzona państwowym tytułem najnowocześniejszych przedsiębiorstw oraz znajduje się na liście 20 czołowych spółek pod względem pomysłodawstwa patentów w strefie rozwoju miasta Guangzhou (2012), posiada „Autoryzowane Laboratorium Satelitarne”Intertek.

  • Gwarancja na produkt: 10 lat od daty dostawy.
  • Moc wyjściowa od 1,5 do 50 kW, szeroki zakres napięcia wejściowego powoduje, że inwertery nadają się do małych i dużych instalacji energetycznych.
  • Maksymalna wydajność uzyskana poprzez wysokiej sprawności układ śledzenia maksymalnego punktu pracy (MPPT) oraz zastosowanie technologii beztransformatorowej.
  • Na wyświetlaczu LCD są wyświetlane w czasie rzeczywistym dane dotyczące produkowanej ilości energii oraz poprzez zintegrowany rejestrator danych zapisywane są w jego pamięci, posiadają interfejsy komunikacyjne Ethernet.
  • Inwertery SAJ są najnowocześniejszymi produktami dostępnymi na rynku. Posiadają wbudowany system do wygodnego monitorowania wydajności poprzez stronę www oraz aplikacji na telefonie komórkowym.
  • Posiada certyfikaty: AM 1.5. - CE,VDE 0126-1-1,VDE-AR-N 4105,G59, RD1699, C10/11,CEI 0-21, AS4777, EN50438,IEC6172

Obrazek

Falownik (inwerter) jest najważniejszym z elementów instalacji fotowoltaicznej. Jego zadaniem jest zamiana prądu stałego, wytworzonego przez moduły, na prąd zmienny, zsynchronizowany z siecią energetyczną.

W przypadku awarii sieci elektroenergetycznej, czyli zaniku napięcia w sieci, inwerter odłącza system fotowoltaiczny i uniemożliwia dostarczanie wyprodukowanej energii do sieci ze względów bezpieczeństwa.

W ofercie producentów można znaleźć inwertery dostosowane do systemów fotowoltaicznych wszystkich wielkości. Najczęściej inwerter wyposażony jest w wyświetlacz pozwalający na bieżące monitorowanie pracy systemu fotowoltaicznego i odczyt parametrów takich jak - aktualna moc obciążenia, dobowa ilość wyprodukowanej energii itp.  Na wyświetlaczu LCD są wyświetlane w czasie rzeczywistym dane dotyczące produkowanej ilości energii oraz przez zintegrowany rejestrator danych zapisywane są w jego pamięci, posiadają interfejsy komunikacyjne Ethernet. Inwertery SAJ są najnowocześniejszymi produktami dostępnymi na rynku, posiadają wbudowany system do wygodnego monitorowania wydajności poprzez stronę www oraz aplikację na telefonie komórkowym. Poniżej przedstawiamy prezentację z monitoringu inwertera fotowoltaicznego Sununo TL-3KM.
Podgląd na produkcję prądu testowej instalacji fotowoltaicznej w czasie rzeczywistym


Prezentacja z monitoringu inwertera fotowoltaicznego Sununo TL-3KM.


Katalog reklamowy


Karta katalogowa SUNUNO Plus 3-5K-M


Karta katalogowa SUNTRIO 4-10 K


Karta katalogowa SUNTRIO TL 12-20K