Talesun Solar Technologies

Talesun jako wiodący dostawca wysokiej jakości modułów słonecznych, ma jedną z największych na świecie i najbardziej zaawansowanych instalacji produkcyjnych dla krystalicznych modułów słonecznych i ogniw. W 2016 r. Obiekt ma zdolność produkcyjną 1,8 GW dla ogniw słonecznych i 2,8 GW dla modułów słonecznych.

Obrazek

W pełni zautomatyzowany proces produkcji w połączeniu z najbardziej zaawansowanymi standardami technicznymi gwarantuje produkt wysokiej jakości o wyjątkowej wydajności.

  •     Gwarancja produktu: 10 lat
  •     Gwarancja mocy liniowej: W pierwszym roku Talesun gwarantuje, że w pierwszym roku degradacja mocy nie będzie większa niż 2,5% * od mocy znamionowej;
  •     Do końca roku 25 rzeczywista moc wyjściowa będzie nie mniejsza niż 80,7% * mocy wyjściowej na tabliczce znamionowej.
  •     25-letnia gwarancja ubezpieczeniowa.

Moduły słoneczne Talesun łączą stabilność i bezpieczeństwo pracy z wysoką nominalną wydajnością. Gwarancją tego oświadczenia o jakości jest spełnienie wielu kryteriów ustanowionych przez uznane na całym świecie standardy i certyfikaty. (IEC 61215 ed.2, IEC 61730, UL 1703).

Obrazek


KARTA KATALOGOWA PRODUKTU