pierwsze urządzenie z serii do dezynfekcji oraz aseptyki

01Cyberaton S.A. wraz z T&T Proenergy Sp z o.o., RED PHARMA LABORATORIES oraz CARBONHEAT opracowało pierwsze urządzenie z serii do dezynfekcji oraz aseptyki. Bariera antywirusowa dla obuwia!

Jest to urządzenie do aseptyki obuwia znajduje zastosowanie  zarówno jako część traktu komunikacyjnego bezpośrednio przed kasami sklepowymi, poczekalniami w miejscach publicznych, firmach czy domach prywatnych  a jej zadaniem jest dezynfekcja obuwia oraz niewielkich przedmiotów. Urządzenie może być zasilanie z sieci lub poprzez akumulator, co zwiększa jego mobilność. Po umieszczeniu w pożądanym miejscu i podłączeniu do zasilania jest gotowe do pracy. Nie wymaga stałego dozoru, uzupełniania czynnika dezynfekującego, jest bezpieczne i przy prawidłowym użytkowaniu gwarantuje pełną dezynfekcję obuwia  lub niewielkich przedmiotów.

Misją firmy jest wspieranie rozwoju fotowoltaiki na obszarze całego kraju, generowanie zysku dla inwestorów oraz wspieranie społeczności, w której działamy. Stawiamy na kontakt z klientem oraz partnerstwo.

limitowana edycja urządzenia

Urządzenie do aseptyki wykonane jest z blachy i umożliwia swobodne wejście osoby dorosłej. W części centralnej podstawy umieszczona jest mata z naniesioną warstwą tlenku srebra, emitująca promieniowanie IR, (ciepło około 60 stopni Celsjusza) która dwojako działa na drobnoustroje. Z jednej strony wytwarzając promieniowanie IR, i ciepło  z drugiej strony uwalniając jony srebra, które wykazują działanie bakteriobójcze i wirusobójcze. Kolejnym elementem zabójczym dla drobnoustrojów są zamontowane na podstawie, w prostokątnych metalowych osłonach, dwie lampy UVC. Ich promieniowanie skierowane jest równolegle do płaszczyzny podstawy i obejmuje ją w całości. Tak skierowane promieniowanie emitowane przez obie lampy UVC w znacznym stopniu przyczynia się do zwalczania bakterii i wirusów. Lampy są włączane na czas T1 od 20 sekund do 30 sekund, w zależności od wstępnego ustawienia, po wykryciu przez czujniki osoby wchodzącej na podstawę.

  kontakt

  +48 515 751 334
  biuro@ttproenergy.pl

  siedziba spółki

  T&T Proenergy Sp. z o.o.
  nip: 697 230 20 22
  Twarda 4/133, 00-105 Warszawa

  ©  2021 T&T Proenergy Sp. z o.o.

  EnglishGermanPolish