nasza renoma rynkowa

Działamy na rynku polskim od 2011 roku, zajmując się wyłącznie fotowoltaiką. Naszą przewagą w stosunku do konkurentów są nasze praktyczne doświadczenia z budową, realizacją i uzgodnieniem przyłączy energetycznych z polskimi operatorami oraz eksploatacją i zarządzaniem elektrowniami fotowoltaicznymi. Nasza realizacja inwestycji wynika z konkretnych doświadczeń, w związku z czym gwarantujemy niezawodne, szybkie i efektywne rozwiązania bez żadnego ryzyka. Jako generalny wykonawca prowadzimy dla inwestorów proces budowy elektrowni fotowoltaicznych od „A do Z”. Zapewniamy specjalistów z uprawnieniami do prowadzenia działań na każdym etapie – od analizy możliwości, poprzez pełną dokumentację techniczną, doradztwo w zakresie pozyskania finansowania, uzyskiwanie pozwoleń budowlanych, montaż instalacji, nadzór budowy, podłączenie do sieci po serwis i monitoring z nadzorem nad eksploatacją stacji transformatorowej wraz z przyłączeniem. Jako generalny wykonawca posiadamy certyfikaty i aktualną polisę OC w zakresie prowadzonej działalności.

Misją firmy jest wspieranie rozwoju fotowoltaiki na obszarze całego kraju, generowanie zysku dla inwestorów oraz wspieranie społeczności, w której działamy. Stawiamy na kontakt z klientem oraz partnerstwo.

niezawodne i sprawdzone urządzenia

Budowane przez nas elektrownie posiadają bezpośrednie gwarancje producentów na urządzenia i komponenty. Wybieramy produkty wyłącznie od sprawdzonych i wiarygodnych producentów, gwarantujących dobrą jakość i sprawny serwis. Zamawiamy komponenty do instalacji wyłącznie bezpośrednio od producentów, skracając czas i zmniejszając koszty dostaw. T&T Proenergy Sp. z o.o. jako firma zajmująca się od 9 lat profesjonalnym projektowaniem i wykonywaniem od mikroinstalacji do elektrowni fotowoltaicznych, udziela gwarancji 5 lat na poprawne działanie instalacji.

odbiór budowy

utrzymujemy plac budowy do momentu podłączania do sieci. Wyręczymy Cię ze wszelkich formalności!

24/7 serwis

Zapewniamy monitoring Twojej elektrowni oraz serwis do 2 dni roboczych. Nie zostawimy Cię!

do 15 lat gwarancji

elektrownia budowana przez nas posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz sprawne działanie wszystkich podzespołów

do 15 lat gwarancji

dzięki niezawodnemu działaniu, nasze inwertery posiadają długoterminową gwarancję

do 20 lat gwarancji

panele posiadają gwarancje do 20 lat na produkt i 25 lat na liniowy spadek mocy (do 80% mocy modułu)

zaufaj naszemu doświadczeniu

Najwyższa wydajność systemu! Maksymalizacja zysków poprzez uzyskanie wysokiej wydajności systemu przy możliwie najniższej cenie! Żywotność instalacji to minimum 25 lat, dlatego tak ważne jest by system został zaprojektowany oraz zainstalowany przez certyfikowanych i doświadczonych specjalistów. Jest to możliwe przy wyborze odpowiedniego Generalnego Wykonawcy. To my zadbamy o serwis i konserwację! Proponujemy nadzór i monitoring pracy elektrowni fotowoltaicznej i to na naszych barkach spoczywa odpowiedzialność prawidłowego działania systemu. Stawiamy na najwyższą jakość! Dlatego też, inwestycja nie jest ryzykowna i przekłada się to na najlepsze możliwe uzyski. Posiadamy wymagane referencje, wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na realizację projektu zgodnie z planem. Współpracujemy z wieloma bankami i instytucjami finansującymi, co zwiększa wiarygodność projektu i szanse na otrzymanie finansowania!

Potwierdzeniem oferowanej przez nas jakości są realne uzyski energii!

Powyżej ilość wyprodukowanej energii na przykładzie elektrowni naszego klienta – Buczyna (woj. dolnoślaskie) 1MWp.

Twój zarobek jest naszym priorytetem!

  kontakt

  +48 515 751 334
  biuro@ttproenergy.pl

  siedziba spółki

  T&T Proenergy Sp. z o.o.
  nip: 697 230 20 22
  Twarda 4/133, 00-105 Warszawa

  ©  2022 T&T Proenergy Sp. z o.o.

  EnglishGermanPolish