POZNAJ NAS

sprawdź kim jesteśmy co robimy!

Doradzamy, projektujemy, wykonujemy

Naszym celem jest dostarczanie inwestorom prywatnym i instytucjonalnym gotowych rozwiązań i projektów w zakresie budowy farm fotowoltaicznych oraz parków solarnych. Dzięki wysokiej jakości usług, przygotowanemu zapleczu technicznemu oraz doświadczeniu w fotowoltaice jesteśmy w stanie zrealizować projekty od 1 MW do kilkudziesięciu MW.

ZAPROJEKTUJEMY I ZBUDUJEMY FARMĘ PV DLA TWOJEJ FIRMY

Doświadczony zespół zarządzający

ROMAN TABAKA

Prezes Zarządu T&T Proenergy Sp. z o.o.

Doświadczony menadżer i ekspert branży fotowoltaicznej, prowadził realizację szeregu projektów mikroinstalacji PV i dużych elektrowni poprzez spółkę T&T Proenergy Sp. z o.o. Główny akcjonariusz 01CYBERATON PROENERGY S.A. oraz Prezes Zarządu. W 2018 roku wprowadził do produkcji stacje ładowania samochodów elektrycznych poprzez spółkę Automoc. Vice Prezes Polskiego Stowarzyszenia Elektromobilności.

JOANNA TABAKA

Dyrektor Zarządzający T&T Proenergy Sp. z o.o.

Autorka opinii, raportów, analiz rynku i sprawozdań dot. branży fotowoltaicznej, Prezes T&T INWESTYCJE 01 Sp. z o.o., Akcjonariusz 01CYBERATON PROENERGY S.A. Posiada kompetencje w kompleksowym zarządzaniu procesem inwestycyjnym, w tym dot. pozyskania finansowania, doboru parametrów instalacji, przygotowaniem wniosków prawno-środowiskowych, projektowaniem i budową i bieżącym zarządzaniem instalacją.

Rzetelność

Strategia biznesowa Spółki polegająca na opracowywaniu, budowaniu i prowadzeniu małych i dużych projektów, dostosowywaniu ich do indywidualnych potrzeb, w wieloletniej perspektywie pozwoliła osiągnąć wysoki poziom obsługi klienta i rzetelne wykonanie usługi, sprawując przy tym sprawnie działającą opiekę powykonawczą.

By sprostać szybkiej reakcji serwisowej, skracamy proces pozyskiwania komponentów poprzez zakup ich bezpośrednio u producentów. Ponadto produkty przez nas oferowane pochodzą ze światowej czołówki markowych urządzeń, co gwarantuje niezawodność i najwyższą możliwą jakość, potwierdzoną badaniami, certyfikatami, patentami i opiniami klientów.

ODBIÓR BUDOWY

utrzymujemy plac budowy do momentu podłączenia do sieci. Wyręczymy Cię ze wszelkich formalności!

24/7 SERWIS

zapewniamy monitoring Twojej elektrowni oraz serwis do 2 dni roboczych. Nie zostawimy Cię!

5 LAT GWARANCJI

elektrownia przez nas wybudowana posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz sprawne działanie wszystkich podzespołów

DO 10 LAT GWARANCJI

dzięki niezawodnemu działaniu, nasze inwertery posiadają długoterminową gwarancję

DO 15 LAT GWARANCJI

nasze panele gwarantują moc modułu do 80% sprawności, oraz na produkt do 20 lat

Od początku istnienia Spółka prowadzi liczne szkolenia w zakresie odnawialnych źródeł energii oraz propaguje ekologiczne rozwiązania uczestnicząc w różnorodnych kongresach, forach, debatach. Bierze czynny udział w konferencjach, które przedstawiają możliwości, rozwój i korzyści jakie wynikają z montażu mikroinstalacji oraz elektrowni fotowoltaicznych. Uczestniczy również jako wystawca na międzynarodowych targach min. w Poznaniu, Warszawie, Kielcach.

Jak pracujemy?

KONTAKT

Zadaj nam pytanie! 

  BIURO LESZNO
  Geodetów 1
  64-100 Leszno
  pokoje C102 – C104
  pn-cz 07:30 – 15:30 
  pt 07:30 – 13:30

  BIURO WARSZAWA
  Warsaw Trade Tower
  ul. Chłodna 51
  00-867 Warszawa
  Biuro 23/piętro 36
  pn-cz 08:00 – 16:00
  pt 08:00 – 14:00

  T&T Proenergy Sp. z o.o.
  nip: 697 230 20 22
  Twarda 4/133, 00-105 Warszawa

  ©  2023 T&T Proenergy Sp. z o.o.

  EnglishGermanPolishSerbian