Zamień rachunek za prąd na fotowoltaikę!

Zadbaj o przyszłość swoją i swoich bliskich: produkuj prąd, nie kupuj! Zobacz jak szybko możesz zostać producentem prądu. Wykonaj pierwszy krok na tej drodze, a my wykonamy wszystkie pozostałe! Energia słoneczna pozwoli Ci uniezależnić się od rosnących cen prądu. Odpowiednio dobrana instalacja znacząco zredukuje koszty zakupu prądu. Produkcja prądu, jego bieżące zużycie, jak i późniejsze wykorzystanie nadwyżek zgromadzonej energii dzięki systemowi opustów pozwala prosumentom generować spore oszczędności i nie martwić się podwyżkami. Dodatkowo obecny system wsparcia rozwoju odnawialnych źródeł energii, powoduje że inwestycja w Twój prąd ze słońca będzie jeszcze tańsza! W naszej firmie dobierzemy optymalną moc instalacji na podstawie dotychczasowych rachunków za prąd, oraz weryfikując możliwości montażowe (m.in usytuowanie budynku względem stron świata, kąt nachylenia dachu, rodzaj jego pokrycia czy konstrukcję budowlaną).

Misją firmy jest wspieranie rozwoju fotowoltaiki na obszarze całego kraju, generowanie zysku dla inwestorów oraz wspieranie społeczności, w której działamy. Stawiamy na kontakt z klientem oraz partnerstwo.

niezawodne i sprawdzone urządzenia

Odpowiednio dostosowana instalacja jest całkowicie bezobsługowa, nie wymaga przeglądów, a tym samym służy przez długie lata. Działamy na rynku od 2011 roku, zajmujemy się wyłącznie instalacjami fotowoltaicznymi – zarówno mikroinstalacjami jak i farmami fotowoltaicznymi. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. TWOJE OSZCZĘDNOŚCI SĄ NASZYM PRIORYTETEM!

Instalację do 50 kWp możemy zamontować bez żadnych dodatkowych pozwoleń.
mikroinstalacja! – oszczędności na lata!

24/7 serwis

Zapewniamy monitoring Twojej elektrowni oraz serwis do 2 dni roboczych. Nie zostawimy Cię!

do 5 lat gwarancji

instalacja przez nas wykonana posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz niezawodne działanie

do 15 lat gwarancji

dzięki niezawodnemu działaniu, nasze inwertery posiadają długoterminową gwarancję

do 20 lat gwarancji

panele posiadają gwarancje do 20 lat na produkt i 25 lat na liniowy spadek mocy (do 80% mocy modułu)

same plusy oraz korzyści

Dbając o największą wydajność instalacji oraz możliwie najszybszy zwrot inwestycji, oferujemy komponenty wyłącznie światowej czołówki producentów, których jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem. Ponadto posiadamy wewnętrzny dział serwisowy, który odpowie na każde nurtujące pytanie i niezwłocznie zareaguje w razie ewentualnych usterek. Sprawdź naszą pracę: dobierzemy i zamontujemy instalację, przygotujemy dokumentację, zapewnimy serwis gwarancyjny!

dotacja „Mój prąd”

Odbierz do 5000 zł dotacji przy instalacji na dom od 2 do 10 kWp

procent podatku

Odlicz koszt instalacji od podstawy opodatkowania rozliczając podatek od osoby fizycznej

korzyści prosumenta

Na bieżąco wykorzystujesz 100% prądu z instalacji, przy nadwyżkach odbierasz 80% (pow. 10 kWp- 70%)

Potwierdzeniem oferowanej przez nas jakości są realne uzyski energii

  kontakt

  +48 515 751 334
  biuro@ttproenergy.pl

  siedziba spółki

  T&T Proenergy Sp. z o.o.
  nip: 697 230 20 22
  Twarda 4/133, 00-105 Warszawa

  ©  2022 T&T Proenergy Sp. z o.o.

  EnglishGermanPolish