Montowane przez nas instalacje posiadają bezpośrednie gwarancje producentów na urządzenia i komponenty. Wybieramy produkty wyłącznie od sprawdzonych i wiarygodnych producentów, gwarantujących dobrą jakość i sprawny serwis. Zamawiamy komponenty do instalacji wyłącznie bezpośrednio od producentów, skracając czas i zmniejszając koszty dostaw. 01Cyberaton, jako firma zajmująca się od profesjonalnym projektowaniem i wykonywaniem od mikroinstalacji do elektrowni fotowoltaicznych, udziela gwarancji 5 lat na poprawne działanie instalacji.

Czego szukasz?

nasze Panele fotowoltaiczne

Vikram Solar to jeden z wiodących na rynku globalnym producentów paneli PV, znajdujący się na liście Bloomberg’a – Tier 1. Grupa Vikram to firma rodzinna założona w 2006 roku w Indiach, aktualnie aktywna na 6 kontynentach. Serwis oraz sprzedaż europejska prowadzona jest przez oddział zarejestrowany w Niemczech. Produkty sprawdzone pod względem bankowalności, spełniające międzynarodowe standardy jakości, niezawodności i wydajności. Gwarancja paneli to 12 lat na produkt oraz 27 lat na wydajność powyżej 80%.

Soluxtec to innowacyjny producent modułów fotowoltaicznych, który koncentruje się na wysokiej jakości, wysokiej wydajności i estetyce produktu. Moduły produkowane są już od ponad dekady przy zastosowaniu nowoczesnych linii produkcyjnych w Bitburgu. Najnowsze rozwiązania technologiczne, spełniające wymogi jakościowe oraz standardy bezpieczeństwa. W 2018 roku w Warszawie firma SOLUXTEC GMBH została uhonorowana nagrodą najbardziej innowacyjnego produktu. 20 lat gwarancji na produkt. 25 lat gwarancji liniowej produkcji.

Trina Solar to wiodący na rynku globalnym producent paneli fotowoltaicznych, dostarczający produkty z Chin do ponad 100 krajów na całym świecie. Gwarancja paneli to 10 lat na produkt oraz 25 lat na wydajność powyżej 80%.

Panele fotowoltaiczne Bauer to produkcja niemieckiej firmy, która dostarcza moduły o najwyższej jakości od ponad 15 lat. Posiadają 20-letnią gwarancję na produkt oraz gwarancję spadku mocy nie większej niż 20% po 25 latach. Na specjalne życzenie klienta możemy zaoferować również panele monokrystaliczne 310W oraz 300W full black.

nasze inwertery

Inwerter sieciowy firmy SAJ umożliwia współpracę instalacji fotowoltaicznej z systemem elektroenergetycznym. Falownik dzięki zaimplementowanym algorytmom umożliwia maksymalizację uzysków z instalacji fotowoltaicznej. Wysoki stopień ochrony IP65 zapewnia odporność na trudne warunki zewnętrzne. Nadmiar ciepła usuwany jest dzięki wbudowanym wentylatorom. Inwertery, które dostarczamy posiadają w standardzie rozszerzoną gwarancję do 10-lat.

Inwestor otrzymuje również bezpłatnie usługę monitorowania pracy instalacji fotowoltaicznej. Jest to bardzo ważna zaleta, gdyż w przypadku wystąpienia jakichkolwiek nieprawidłowości informacja o nich przekazywana jest przez nas bezpośrednio do inżynierów z SAJ, którzy udzielają pomocy technicznej, aby jak najszybciej wyeliminować ewentualną usterkę. Aplikacja (iOS, Android, przeglądarka internetowa) pozwala inwestorowi w czasie rzeczywistym śledzić produkcję, zbierać dane o kumulowanych oszczędnościach, porównywać produkcję roczną czy sporządzać raporty okresowe. Dane przechowywane są w pamięci inwertera przez okres 25 lat.

nasze konstrukcje

Polski producent firma Energy5 to jeden z czołowych producentów i dostawców systemów mocowań modułów fotowoltaicznych. Konstrukcja pod każdą instalację tworzona jest według indywidualnego projektu na nasze zamówienie. Systemy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty jakości oraz spełniają europejskie normy. Owocem tych działań jest pierwszy w Polsce dokument wydany przez Instytut Techniki Budowlanej – Krajowa Ocena Techniczna dla produktów Energy5. Dostarczane konstrukcje posiadają 10 lat gwarancji oraz posiadają aprobaty techniczne wg PN.

Niemiecka firma specjalizująca się od 2006 roku w produkcji konstrukcji mocowań do modułów fotowoltaicznych. Jako profesjonalny dostawca najwyższej jakości systemów zaopatruje klientów w konstrukcje stosowane zarówno w instalacjach dachowych jak i wolnostojących w kraju i całej Europie. Ze względu na bogate doświadczenie techniczne zespołu gwarantuje najwyższą precyzję wykonania konstrukcji.

nasz serwis

 • Czas ustalenia usterki on-line: do 24h,
 • Możliwość zdalnej naprawy w 48h
 • Naprawa do wykonania na miejscu: do 7 dni,
 • wymiana podzespołów do 30 dni,
 • Zakres serwisu obejmuje poprawne działanie instalacji fotowoltaicznej.

Po zaakceptowaniu oferty, przygotujemy umowę, w której określimy termin montażu – realnie w zależności od możliwości pogodowych oraz dostępnych terminów – montaż powinien być zrealizowany do 60 dni od podpisania umowy. Po wykonaniu usługi, instalacja dalej znajduje się pod naszą opieką. To jedna z kwestii, która nas wyróżnia. Jako autoryzowany dystrybutor i serwis, np. inwerterów SAJ, prowadzimy monitoring instalacji i świadczymy bezpośredni serwis, w przypadku awarii klient kontaktuje się z naszym serwisantem, bez konieczności kontaktu z producentem.

  kontakt

  +48 515 751 334
  biuro@ttproenergy.pl

  siedziba spółki

  T&T Proenergy Sp. z o.o.
  nip: 697 230 20 22
  Twarda 4/133, 00-105 Warszawa

  ©  2022 T&T Proenergy Sp. z o.o.

  EnglishGermanPolish