realne oszczędności PRZEDSIĘBIORCA

Elektryzujące pytanie: „ile korzyści przyniesie firmie własny prąd?”

Przedsiębiorcy montujący instalację do 50 kWp, posiadający umowę kompleksową na zakup i dystrybucję prądu mogą zostać prosumentami, magazynując nadwyżki wyprodukowanego prądu w sieci i odbierając je w miarę potrzeby (energia z nadwyżek pomniejszona o 30%). Oznacza to wyższą niż dotychczas stopę zwrotu z instalacji i możliwość lepszego bilansowania potrzeb z możliwościami produkcyjnymi. Instalacja do 50 kWp nie wymaga pozwolenia na budowę, przy czym moc instalacji nie może być większa niż moc umowna przyłącza elektrycznego w firmie. Większa elektrownia produkująca prąd na własne potrzeby jest możliwa po przygotowaniu dokumentacji, otrzymaniu pozytywnych decycji i uzyskaniu pozwolenia na budowę. Ograniczeniem mogą być zapisy MPZP, jeżeli przedsiębiorstwo znajduje się w jego obszarze.

Jeżeli firma (z uwagi na ograniczenia prawne czy możliwości konstrukcyjne dachu) nie może mieć instalacji, która zapewni prąd według pełnego zapotrzebowania, to nawet mniejsza instalacja pozwoli na realne oszczędności – tyle ile prądu wyprodukuje i zużyje na własne potrzeby, o tyle mniej prądu będzie musiała odkupić z zakładu energetycznego. Przedsiębiorco! – zamień rachunki za prąd na ratę leasingową, po spłacie leasingu przed Tobą już same oszczędności!

niezawodne i sprawdzone urządzenia

Odpowiednio dostosowana instalacja jest całkowicie bezobsługowa, nie wymaga przeglądów, a tym samym służy przez długie lata. Działamy na rynku od 2011 roku, zajmujemy się wyłącznie instalacjami fotowoltaicznymi – zarówno mikroinstalacjami jak i farmami fotowoltaicznymi. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. TWOJE OSZCZĘDNOŚCI SĄ NASZYM PRIORYTETEM!

Instalację do 50 kWp możemy zamontować bez żadnych dodatkowych pozwoleń.
mikroinstalacja! – oszczędności na lata!

24/7 serwis

Zapewniamy monitoring Twojej elektrowni oraz serwis do 2 dni roboczych. Nie zostawimy Cię!

do 5 lat gwarancji

instalacja przez nas wykonana posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz niezawodne działanie

do 15 lat gwarancji

dzięki niezawodnemu działaniu, nasze inwertery posiadają długoterminową gwarancję

do 20 lat gwarancji

panele posiadają gwarancje do 20 lat na produkt i 25 lat na liniowy spadek mocy (do 80% mocy modułu)

same plusy oraz korzyści

Pełen serwis! Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oferowanych urządzeń co oznacza, że w razie potrzeby bezpośrednio zajmiemy się serwisem paneli czy inwertera. Zamontowaliśmy ponad 700 instalacji i wybudowaliśmy kilkanaście farm fotowoltaicznych. To doświadczenie pozwala nam na dobór najlepszych komponentów, kompleksowe przygotowanie i poprowadzenie inwestycji. Zamontuj instalację na własne potrzeby! Skontaktuj się z nami również, jeśli chcesz zainwestować w farmę fotowoltaiczną na swoim gruncie, lub jeśli masz grunt na dzierżawę pod farmę fotowoltaiczną.

koszty pod kontrolą

poprawa konkurencyjności

realne oszczędności

Potwierdzeniem oferowanej przez nas jakości są realne uzyski energii

  kontakt

  +48 515 751 334
  biuro@ttproenergy.pl

  siedziba spółki

  T&T Proenergy Sp. z o.o.
  nip: 697 230 20 22
  Twarda 4/133, 00-105 Warszawa

  ©  2022 T&T Proenergy Sp. z o.o.

  EnglishGermanPolish