zacznij zarabiać Wydzierżaw grunt

Dzierżawa pod fotowoltaikę o co chodzi?

To jedna z metod pozyskania pasywnego zarobku. Idea dzierżawienia gruntów pod fotowoltaikę zyskuje na popularności zwłaszcza wśród właścicieli nieużytków rolnych. Dlaczego? Dla posiadacza takiej ziemi oznacza to nie tylko zysk, ale również rozwiązanie problemu. Niezagospodarowany grunt generuje koszty. To, że z niego nie korzystasz, nie oznacza, że za niego nie płacisz. Jest także złodziejem czasu, gdyż niejednokrotnie oznacza konieczność zaprowadzenia porządku. Dlatego rozwiąż ten problem jednym telefonem. Poinformuj nas, że masz grunt pod fotowoltaikę na wynajem.

Zarabiaj! Wystarczy, że Twoja działka spełnia poniższe warunki!

powierzchnia powyżej 1ha bez górnej granicy

klasa gruntu IV lub gorsza

grunt rolny, łąka lub pastwisko

bez wysokich drzew i wysokich zabudowań w sąsiedztwie

  już dziś wypełnij formularz!

  Wydzierżawimy grunty pod fotowoltaikę

  Stawiamy fotowoltaikę na gruntach. Na co dzień wykonujemy instalacje pod indywidualne zamówienie klientów. Jednak tak jak każda firma, chcemy się rozwijać. Właśnie taką możliwość daje nam budowa farmy fotowoltaicznej na gruncie. Nie zrobimy tego bez Twojej pomocy. Dlatego proponujemy Ci współpracę na jasnych zasadach. Wydzierżawimy grunty pod fotowoltaikę od Ciebie, a Ty zyskasz. Jak każdy wspólnik, będziesz czerpał korzyści z tej transakcji. Odbywa się w kilku prostych krokach. Gdy już informacja o naszych poszukiwaniach dotrze do Ciebie, skontaktuj się z nami. Najwygodniejszą formą kontaktu jest wypełnienie formularza. Zawiera pytania, które ułatwią nam wykonanie wstępnej weryfikacji. Następnie umówimy się z Tobą na dogodny termin, by obejrzeć przedmiot umowy – grunt pod fotowoltaikę. Potem podpiszemy umowę cywilno-prawną, na podstawie której będziesz otrzymywał wynagrodzenie. 

  Jeszcze trochę o fotowoltaice

  Jak okiem sięgnąć fotowoltaika pojawiła się w Twoim najbliższym sąsiedztwie. Gdzie nie spoglądasz, dachy zyskują nowe pokrycie. Pojawiają się na nich panele fotowoltaiczne –  prostokąty wystawione w stronę słońca. Ich zadaniem jest przechwytywanie promieni słonecznych. Dzięki temu obiekt zyskuje niezależność energetyczną. Właściciele takiego budynku płacą mniejsze rachunki. To jedna z wielu korzyści, które rozpowszechniły fotowoltaikę w Polsce.

  Instalację solarną montuje się na kilka sposobów. Nie dość, że można manewrować pozycją ustawienia paneli, to ich lokalizacja bywa różna. Najczęściej wykorzystuje się do tego dach. Jednak coraz częstszym rozwiązaniem jest instalacja stojąca. Wariant ten oznacza konieczność zbudowania specjalnego stelaża, który stanie na odpowiednim gruncie. Właśnie tutaj tkwi potencjał dzierżawczy. Zorientuj się, czy i Ty masz grunty pod fotowoltaikę.

   kontakt

   +48 515 751 334
   biuro@ttproenergy.pl

   siedziba spółki

   T&T Proenergy Sp. z o.o.
   nip: 697 230 20 22
   Twarda 4/133, 00-105 Warszawa

   ©  2022 T&T Proenergy Sp. z o.o.

   EnglishGermanPolish