Zmniejsz swoje rachunki za prąd w domu i gospodarstwie: inwestuj w czystą energię ze słońca!

Urządzenia domowe, w oborze, kurniku, warsztacie zużywają sporo prądu. Wykorzystaj dach tych budynków, zamontuj instalację fotowoltaiczną i produkuj prąd samemu. Energia słoneczna pozwoli Ci uniezależnić się od rosnących cen energii. Odpowiednio dobrana instalacja znacząco zredukuje koszty zakupu prądu. Jako prosument latem gromadzisz nadwyżki prądu w sieci, odbierasz je np. wieczorami i zimą. Do wielkości 10 kWp instalacji zgłoszonej na osobę fizyczną można odebrać dotację „Mój prąd” do 5.000 zł, a w przypadku większych instalacji skorzystaj z programu „Agroenergia”. Jeśli rozliczasz się z podatku dochodowego od osób fizycznych i masz instalację na potrzeby domu, odbierz ulgę termomodernizacyjną. Z kolei inwestując w gospodarstwo 25% kosztów odlicz od podatku rolnego. Inwestycja we własną produkcję prądu może zwrócić się średnio w 7-8 lat, a w przypadku skorzystania z dotacji nawet szybciej.

Misją firmy jest wspieranie rozwoju fotowoltaiki na obszarze całego kraju, generowanie zysku dla inwestorów oraz wspieranie społeczności, w której działamy. Stawiamy na kontakt z klientem oraz partnerstwo.

niezawodne i sprawdzone urządzenia

Odpowiednio dostosowana instalacja jest całkowicie bezobsługowa, nie wymaga przeglądów, a tym samym służy przez długie lata. Działamy na rynku od 2011 roku, zajmujemy się wyłącznie instalacjami fotowoltaicznymi – zarówno mikroinstalacjami jak i farmami fotowoltaicznymi. Wieloletnie doświadczenie przekłada się na jakość oferowanych przez nas usług. TWOJE OSZCZĘDNOŚCI SĄ NASZYM PRIORYTETEM!

Mikroinstalację do 50 kWp możemy zamontować bez żadnych dodatkowych pozwoleń, ważne, by gospodarstwo miało moc umowną przyłącza nie mniejszą niż planowana moc instalacji. Dowiedz się, jaka instalacja wystarczy na zapewnienie prądu na cały rok dla Twojego domu i gospodarstwa.

ROLNIKU! – niech Słońce zaświeci dla Twojego domu i gospodarstwa

24/7 serwis

Zapewniamy monitoring Twojej elektrowni oraz serwis do 2 dni roboczych. Nie zostawimy Cię!

do 5 lat gwarancji

instalacja przez nas wykonana posiada 5 letnią gwarancję na montaż oraz niezawodne działanie

do 15 lat gwarancji

dzięki niezawodnemu działaniu, nasze inwertery posiadają długoterminową gwarancję

do 20 lat gwarancji

panele posiadają gwarancje do 20 lat na produkt i 25 lat na liniowy spadek mocy (do 80% mocy modułu)

same plusy oraz korzyści

Pełen serwis! Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oferowanych urządzeń co oznacza, że w razie potrzeby bezpośrednio zajmiemy się serwisem paneli czy inwertera. Zamontowaliśmy ponad 700 instalacji i wybudowaliśmy kilkanaście farm fotowoltaicznych. To doświadczenie pozwala nam na dobór najlepszych komponentów, kompleksowe przygotowanie i poprowadzenie inwestycji. Zamontuj instalację na własne potrzeby! Skontaktuj się z nami również, jeśli chcesz zainwestować w farmę fotowoltaiczną na swoim gruncie, lub jeśli masz grunt na dzierżawę pod farmę fotowoltaiczną.

mniejsze rachunki

niezależność od podwyżek

czyste powietrze

Potwierdzeniem oferowanej przez nas jakości są realne uzyski energii

  kontakt

  +48 515 751 334
  biuro@ttproenergy.pl

  siedziba spółki

  T&T Proenergy Sp. z o.o.
  nip: 697 230 20 22
  Twarda 4/133, 00-105 Warszawa

  ©  2022 T&T Proenergy Sp. z o.o.

  EnglishGermanPolish